Kemsport

20 érem a tatabányai Gyémánt kupán

 
A TVSE fiatal úszóinak nem kellett messzire utazniuk, hiszen hazai környezetben, Tatabányán versenyezhettek a Gyémánt Kupán. (2016:06:14)

20 érmet nyertek a tatabányai úszók

Az időjárás kegyes volt a résztvevőkhöz, bár lecsapott a vihar, csak egy fél órás szünetet kellett tartani miatta. Az ország minden pontjáról érkeztek versenyzők, hiszen ezen a megmérettetésen még szintidőket lehetett teljesíteni a két hét múlva rendezendő Országos Delfin Bajnokságra, ahol a tatabányai fiatalok is képviseltetik magukat. A versenyen 27 egyesület több mint 300 úszója állt rajtkőre.

A tatabányai úszók a népes mezőnyben ismét bizonyítottak. 20 érmet gyűjtöttek be a verseny végére (4 arany, 7 ezüst és 9 bronzérem) és a csapatversenyben a budapesti Kőbánya Sport Club mögött a dobogó második fokára állhattak fel.


Eredmények:
- 400 m gyorsúszás:Kucsera Bendegúz 6. hely (2003), Kugli Dorka 3. hely (2004) Vicze Zsombor 4. hely (2006), Egri Szilárd 5. hely (2006), Kriszt Lilla 4. hely (2006), Szalczinger Zsófia 8. hely (2008),Bakó Zsófia 2. hely (2007), Jackl Nikolett 5. hely (2007)
- 100 m gyorsúszás: Skoflek Patrik 8. hely (2008), Jackl Vivien 2. hely (2008), Virág Réka 4. hely (2008), Gábor Tímea 6. hely (2008), Kugli Alíz 7. hely (2008), Tóth-Békevári Liliána 8. hely (2008)
- 100 m pillangóúszás: Bakó Zsófia 1. hely (2007), Jackl Nikolett 3. hely (2007)
- 200 m pillangóúszás Kucsera Bendegúz 6. hely (2003), Kugli Dorka 2. hely (2004) Vicze Zsombor 2. hely (2006), Egri Szilárd 3. hely (2006), Kriszt Lilla 4. hely (2006)
- 50 m pillangó Hataier Ádám 4. hely (2008), Skoflek Patrik 8. hely (2008), Jackl Vivien 3. hely (2008), Virág Réka 4. hely (2008), Kugli Alíz 7. hely (2008), Gábor Tímea 8. hely (2008)
- 200 m hátúszás: Kucsera Bendegúz 6. hely (2003), Kugli Dorka 3. hely (2004), Vicze Zsombor 2. hely (2006), Egri Szilárd 3. hely (2006), Kriszt Lilla 4. hely (2006), Szalczinger Zsófia 6. hely (2006), Bakó Zsófia 1. hely (2007), Jackl Nikolett 2. hely (2007)
- 100 m hátúszás: Jackl Vivien 1. hely (2008), Gábor Tímea 2. hely (2008), Virág Réka 5. hely (2008), Kugli Alíz 7. hely (2008)
- 200 m mellúszás: Egri Szilárd 5. hely (2006), Vicze Zsombor 7. hely (2006), Kriszt Lilla 3. hely (2006) Bakó Zsófia 1. hely (2007), Jackl Nikolett 3. hely (2007), Kugli Dorka 7. hely (2004)
- 100 m mellúszás: Hataier Ádám 6. hely (2008), Virág Réka 3. hely (2008), Jackl Vivien 4. hely (2008), Gábor Tímea 5. hely (2008), Kugli Alíz 7. hely (2008), Zsíros Zselyke 8. hely (2008)

Új Széchenyi Terv

Új Széchenyi Terv - Egészségre nevelő és életmódformáló programok

Kiemelt partnereink

           

Sportért, a Sportolókért Alapítvány  

Decathlon


Güntner

 
Átal-ér-völgyi kerékpárút


   ÉDV Zrt.
 
Tata Város Önkormányzata
    Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata

 

Vértesi Erdő Zrt.

 

 
Derik Hungária Kft.


Forrás Rádió