TENISZHÍREK NYERGESÚJFALURÓL

A PiszkeNet Tenisz Klub utánpótlását reprezentáló három versenyző, akik ranglista pontokat adó versenyeken rendszeresen részt vesznek, továbbra is jól szerepelnek és érnek el kiváló eredményeket. (2013.07.01.)

Ezek közül a legjelentősebbek:

Hírös kupa Kecskemét, 2012. 08. 31-09-02. F 12 kiemelt 2. kategóriás verseny.

Szabó Zsolt párosban 2. hely.
Szabó Csongor párosban 3. hely.

HTF CSO-KO Kupa Budapest, 2012. 09. 29-10-01. F 12 kiemelt 2. kategóriás verseny.

Szabó Csongor párosban 2. hely.
Szabó Zsolt párosban 3. hely.

Kerényi 2001. Kupa Esztergom, 10. 13-14.

Szabó Zsolt F 14 korosztályban 1. hely.

Ábris kupa Budapest, 2012. 11. 02-04. F 12. kiemelt 1. kategóriás verseny.

Szabó Zsolt-Szabó Csongor párosban 1. hely.

Major kupa Budapest, 2012. 11. 24-26. F 12 verseny.

Héjjas Csongor 3. hely.

Interact kupa Budapest, 2012. 12. 1-3. F 12. kiemelt 2. kategóriás verseny.

Szabó Zsolt-Szabó Csongor párosban 2. hely.

Grand slam park kupa Budapest, 2013. 01. 05-07. F 12 verseny.

Héjjas Csongor 3. hely, Szabó Csongor 3. hely.

Korosztályos országos bajnokság Budapest, 2013. 01. 11-14. F 12.

Szabó Csongor egyéniben 3 győzelemmel 3. hely, párosban 1. hely. Egyéniben a 4 között a későbbi győztestől kapott ki döntő szettben.

Héjjas Csongor egy győzelemmel a 16 közé jutott.

Korosztályos országos bajnokság Budapest, 2013. 01. 11-14. F 14.

Szabó Zsolt, aki most került a 14 éves korosztályba, egyéniben 1 győzelemmel a 16 közé, párosban a 8 közé jutott.

Piszkenet kupa Nyergesújfalu, 2013. 01. 18-21. F 12. kiemelt 2. kategóriás verseny

+ F 14.

F 12-ben Héjjas Csongor eddigi legjobb játékával egyéniben a 3. helyen végzett.

F 14-ben Szabó Zsolt a második helyet szerezte meg,

Szabó Csongor a 2012. évi teljesítménye, és az Országos Bajnokságban elért eredményei alapján bekerült a tallini EB-re utazó 3 fős csapatba. Az EB-re 2013. január 24-28. között kerül sor. Az EB-re való felkészülés miatt Szabó Csongor ezen a hazai versenyen sajnos nem tudott részt venni.

Örömteli hír, hogy Kurdi Dóra és Deák Bence is részt vett már országos korosztályos versenyen a

F/L 10-es korosztályban. A 10 éves korosztályban a fiúk és lányok együtt indulhatnak, itt még nem kapnak ranglista pontot a versenyzők.

A 2012. 10. 13-14. között Esztergomban megrendezett Kerényi 2001 Kupa versenyen Kurdi Dóra az első, Deák Bence pedig a harmadik helyen végzett.

Gratulálunk és várjuk a folytatást.

Újabb Teniszhírek nyergesrŐl

A Piszkenet Tenisz Klub utánpótlás korú versenyzői továbbra is szorgalmasan gyűjtik korosztályukban a ranglista pontokat. A közelmúlt jelentősebb versenyei, melyeken sikeresek voltak játékosaink.

Minorex Kupa Budapest, 2013. 01. 26-27. F 12-es korosztály.

Héjjas Csongor első helyen végzett, ezzel megszerezte első kupa győzelmét.

KŐÉR Kupa Budapest, 2013. 02. 23-25. F 12-es korosztály, 1. kategóriás kiemelt verseny.

Szabó Csongor harmadik helyen végzett. Az elődöntőben a végső győztestől kapott ki.

Piszkenet Kupa Nyergesújfalu, 2013. 03. 15-17. F 12-es korosztály 2. kategóriás kiemelt verseny.

Sajnos az időjárás közbe szólt, a tavaszi télben a járhatatlan utak miatt csak 14 versenyző érkezett meg a benevezett 38 közül. A hazai színeket Héjjas Csongor képviselte kiválóan. Remek játékkal a második helyet szerezte meg. Szabó Csongor a másik F 12-es játékosunk Horvátországban versenyzett, ezért itt nem tudott indulni

A Fiú 10 éves korosztályban Deák Bence a második helyen végzett.

KŐÉR Kupa Budapest, 2013. 04. 06-08. F 14-es korosztly.

Szabó Zsolt a 23 induló közül az első helyen végzett. Ez volt Zsolt második kupa győzelme a 14 évesek között.

Felnőtt versenyzők részére két alkalommal rendeztünk Sátor Kupát.

2013. 02. 02-án a KEM Tenisz Szövetséggel közösen rendezett versenyen 12 páros indult.

Eredmények:

1./ Borbély László-Lakatos Péter   Komárom

2./ Kis Norbert-Zámbori András    Piszkenet

3./ Varró Gyula-Ifj. Pánya Sándor Piszkenet

4./ Környei József-Gajtkó Géza    Tát

2013. 03. 02. A Piszkenet által rendezett versenyen szintén 12 páros indult.

Eredmények:

1./ Flórián Márk-Ifj. Szabó Zsolt     Piszkenet

2./ Varró Gyula-Szilas Péter             Piszkenet

3./ Kiss Zsolt-Pataky László             Piszkenet

4../ Dés Olivér-Kajtár Dániel             Dorog-Piszkenet

Április 09-én a sátor, amely nagy szolgálatot tett a téli időszakban a hazai és környékbeli teniszezőknek, lebontásra került. Már elkészült kiváló minőségben a 8 db. szabadtéri pálya, és elkezdődött a felkészülés a 2013. évi szabadtéri versenyekre. Legfontosabb versenyünk tavaszi programja:

A híreket összeállította: Szabó Mihály