Bronzért a Magyar Kupában

A férfi röplabda Magyar Kupában a Dági KSK Kaposvárott próbált szerencsét, az ország első számú együttesénél. Derekasan helytálltak, ám kikaptak, így a bronzéremért csatázhatnak a továbbiakban. (2015.02.06.)

Az első játékrészt könnyedén nyerték a kaposváriak. Ez abból adódott, hogy a dágiak rosszul fogadták a házigazdák nyitásait, és a támadásaikban nem volt átütő erő.

Röplabda MK, férfi elődöntő visszavágó

Fino-Kaposvár–Dági KSE 3:0 (18, 23, 16)

Kaposvár, 200 néző, vezette: Szabó P., Mezei. DKSE: Oszuska G., Krupánszki, Horváth G., Oszuska Z., Jánossy, Szauter P. Koch (liberó). Csere: Molnár I., Bagics. Edző: Szauter Ferenc.

Az eredmény alakulása, I. játszma: 8-4, 16-10, 20-15, 24-18. II. szett: 8-7, 15-16, 22-20, 24-23. III. szett: 8-4, 16-9, 20-13, 24-16.

Szauter Ferenc: – Nem tudtuk megismételni a kaposváriak ellen, az első két meccsen nyújtott teljesítményünket. A hazaiak magas színvonalon játszottak. Sok sikert kívánok nekik a fináléban. Mi pedig már a MAFC-ra kell, hogy koncentráljunk.