Sima siker Pécsett

A női kosárlabda NB I. B 12. fordulójában az élen álló Tatabányai KC simán győzött a második helyezett PTE Pécsi EAC ellen. (2013.01.14.)

PTE-PEAC – Tatabányai
KC 53-78 (15-28, 9-22, 11-15, 18-13)

Pécs, 100 néző, vezette: Reisz, Domokos.
TKC: Fekete A. 17/3, Lantos 9, Fehér F. 18, Horváth F. 4, Rausch 11. Csere: Várhalmy 3, Fülöp 8, Vándor 4, Gaál 4, Mercsényi. Edző: Lukács Sándor.
Az eredmény alakulása, 5. perc: 9-13, 15. perc: 20-34, 25. perc: 30-52, 35. perc: 45-70.

A TKC a bajnokság nyitó mérkőzésén szenvedett vereséget hazai pályán a pécsiektől, most a legjobbkor jött a visszavágás.

Mózes Emil szakosztályvezető: – Nagyon készültünk erre a találkozóra, jól játszottak a lányok, így tovább tart a csapata lendülete.