KIck-boksz: Light-contact magyar bajnoki forduló

Szigetszentmiklóson rendezték meg a light-contact magyar bajnokság első fordulóját. A járványos időszak sajnos megtámadta sportolóinkat is, ezért a tervezettnél lényegesen kevesebben tudtak részt venni az eseményen. (2010.03.15.)

A hölgyek mezőnyében Németh Janka, Molnár Mónika és fenyvesi Márta nem talált legyőzőre, míg Busa Gabriella és Varga Tímea csak a döntőben szenvedett vereséget. Temleitner Krisztina pedig újoncként a dobogó harmadik fokára állhatott.
A férfiaknál a 63 kg-ban két megyei sportoló is indult. Hirsch Viktor a végső győzelmet is megszerezte, Buják Tamás pedig a bronzcsatát nyerte. Hargitai Viktor világbajnokunk Novák Jenő távollétében a 84 kg-ban indult, ahol végül az ezüstérmes helyet szerezte meg. 69 kg-ban Quintz Norbertnek sajnos a szlovákiai versenyen szerzett könyöksérülése kiújult, ezért fel kellett adni a négy közé jutásért vívott küzdelmet. A bronzéremért sem tudott harcba szállni, így végül a negyedik (pontszerző) helyen zárta a versenyt.