Grónai harmadik muay thai győzelme Thaiföldön

Komáromi harcosunk Grónai Sándor az Alexandros Muay Thai Gym versenyzője és vezetőedzője Thaiföldön idei harmadik mérkőzését ismét a phuketi Rawai Boxing Stadionban vívhatta muay thai szabályrendszerben 5x3 percben. (2018.03.28)

Grónai harmadik győzelme

Az ellenfél egy rendkívül erős, technikás és agresszív thai volt, hihetetlen találatbírással. A mérkőzés 5 menetét hatalmas ováció kísérte végig a stadionban, szó szerint háború volt, melyből a mérkőzés végén Sanyi kezét emelték a magasba. Grónai nem csak a harmadik győzelmet aratta ezzel a sikerrel, hanem új rekordot is állított, hiszen Magyarországról még senki nem nyert 1 hónap alatt egymás után 3 mérkőzést a mosolyok országában.