Kemsport

Országos evezős –ergométer Diákolimpia

 
A Magyar Diáksport Szövetség megbízásából, a Magyar Evezős Szövetség rendezte meg a 2017-2018-as tanév evezős –ergométer Diákolimpiai Bajnokságát. A bajnokságra az iskolák a II-VI. korcsoportos, fiú és leány tanulóikat nevezhették be, egyéni és vegyes csapatokkal. A versenyen külön „ A” kategóriában,  indultak az evezős sportágban leigazolt tanulók. (2018.04.03)

Az V.kcs vegyes csapatverseny arany és ezüstérmesei

Az V.kcs vegyes csapatverseny arany és ezüstérmesei


Az ország teljes területéről, több mint 100 alsó és középfokú intézményéből, 500 főt meghaladó induló létszám jött össze.
A sportág jellegéből adódóan, minden iskola mögött, a szakmai segítséget a területeken működő evezős klubok nyújtották.
Az Esztergomi Evezősök Hajós Egylete segítségével, a versenyen, az Esztergomi Dobó Katalin Gimnázium, az Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola, Óvoda és Általános Iskola, a Petőfi Sándor Általános Iskola, a Mindszenty József Katolikus Általános Iskola, a dorogi Eötvös József Általános iskola, a tinnyei Kossuth Lajos Általános Iskola tanuló indultak.

Elért eredmények:
II.B. Fiúk
V. Guth Bálint    Eötvös József Ált. Isk. Dorog

III/1 B. Fiúk
V. Urbán Bálint  Mindszenty József Kat. Ált.Isk. Esztergom
XI. Ábel Dávid Mindszenty József Kat. Ált. Isk. Esztergom
XVI. Csákvári Máté   Petőfi Sándor Ált. Isk. Esztergom
XX. Csákvári Bence   Petőfi Sándor Ált. Isk. Esztergom

III/2.B. Fiúk       
VI. Molnár Dávid   Eötvös József Ált. Isk. Dorog

III/2. A .Fiúk    
XIX.  Szigeti Ferenc  Kossuth Lajos Ált Isk. Tinnye

V/1 A.  Fiúk        
Ezüstérmes   Barna Csanád  Árpád-házi  Szent Erzsébet Esztergom
V.  Domokos Mihály  Dobó Katalin Gimnázium Esztergom
XII.   Bencze Bendegúz  Dobó Katalin Gimnázium Esztergom

V/2.A.Fiúk    
VIII.  Farkas Márton     Árpád-házi Szent Erzsébet Esztergom

V/2 A. Leány   
Aranyérmes  Ruzsits Dorottya  Dobó Katalin Gimnázium Esztergom
Ezüstérmes  Négyesi Noémi  Árpád-házi Szent Erzsébet Esztergom

V/2 A vegyes csapat:                                                                                                                                      
Aranyérmes: Dobó Katalin Gimnázium- Ruzsits Dorottya,Szívós Nóra,Domokos Mihály, Bencze Bendegúz  
Ezüstérmes: Árpád-házi Szent Erzsébet-Négyesi Noémi,Malinkó Anna,Barna Csanád, Farkas Márton

Felkészítő testnevelők: Szabó Ferenc, Sitkuné Fülöp Orsolya, Monos Hajnal, Szeginé Szilas Annamária,    Antal Attila,Boda Árpád, Petkó Krisztina,Markó Irén,Hartmann János, Szánthó Roland, Teicht István.
A versenyzők edzője: Mármarosi János

Új Széchenyi Terv

Új Széchenyi Terv - Egészségre nevelő és életmódformáló programok

Kiemelt partnereink

           

Sportért, a Sportolókért Alapítvány  

Decathlon


Güntner

 
Átal-ér-völgyi kerékpárút


   ÉDV Zrt.
 
Tata Város Önkormányzata
    Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata

 

Vértesi Erdő Zrt.

 

 
Derik Hungária Kft.


Forrás Rádió