Cselgáncs: Oroszlányi sikerek

Az elmúlt 2 hétvégén az Oroszlányi Judo Club versenyzői újabb sikereket arattak a tatamin. (2009.03.22.)
Cegléden rendezték meg a Serdülő korosztálynak az Országos Diákolimpiát, ahol több mint 260 induló volt. Eredmények:
    Vatai Katalin 63 kg-ban egészen a döntőig menetelt, és csak ott maradt alul, így ezüst érmet vehetett át.
    Kardos Sarolta a 40 kg-osok mezőnyében nem szerencsésnek mondható kezdéssel (az ifjúsági magyar bajnokságot is már megnyerő ellenféllel) minimális   különbséggel alul maradva végül a dobogó III. fokára állhatott.  Horn Renáta pedig az V. helyet szerezte meg.
Március 21-én, szombaton a Diák "B" korosztály számára megrendezett Magyar Köztársaság Kupának pedig Süttő adott otthont. Az ország minden területéről itt voltak a legjobbak, 200 feletti indulóval. Az oroszlányiak 1 versenyzőz indítottak, PARTI PETRÁT, aki ezüst érmet szerzett.

Az országos verseny után a régióban készülő legkisebbek (8-9 évesek) próbálhatták ki tudásukat. Oroszlányi eredmények:
    Aranyérmes:  Balogh Ábel