Birkózás: Csapatbajnok a TSC

Szigetváron rendezték meg a diák leány birkózó csapatbajnoki döntőt, amelyen a tatabányai fiatalok az élen végeztek. A Mikulás Kupa: TSC aranyeső. (2009.12.10.).

Hat leány csapat vetélkedett a leány diák csapatbajnokság országos döntőjén. A Tatabányai SC gárdáját kötelezte az elmúlt évi csb második helye.
A nagyszerű leányaink túlteljesítették a tavalyi csapatbajnoki szereplést és három győzelemmel minden ellenfelüket legyőzve csapatbajnoki aranyat nyertek.
Egymást felülmúlva a szőnyegen minden mérkőzésüket megnyerték annak ellenére, hogy egy súlycsoportban nem tudtak ellenfelet kiállítani.

****
Mikulás Kupa (diák és kadett meghívásos verseny)

Győrben rendezték Mikulás Kupa néven azt a regionális versenyt, ahol a Tatabányai SC. ifjú birkózói is elindultak. Hét egyesület több, mint 80 versenyzője mérte össze erejét, ahol a tatabányai birkózók meghatározói voltak e versenynek is és az összesített csapatversenyben nagy fölénnyel lettek elsők és hozták el a vándorkupát.