Vízilabda OB I. B: Félidőben még vezettek

A férfi vízilabda OB I. B 10. fordulójában a Vízmű Se úgy tűnt, hogy végre kitesz magáért, és megveri a régi ellenlábasát, a MAFC-ot. A meccs felénél még 7:5 volt az eredmény a tatabányaiak javára. (2008.12.04.)

Tatabányai VSE – MAFC

11:5 (2:3, 5:2, 2:6, 2:4)

Hajós Alfréd uszoda, 150 néző, vezette: Marnitz, Mucskay.

Tatabányai Vízmű SE: Sági - Ferenczi 3, Rácz, Petrik 3, Dorogi 5, Garami, Lakos. Csere: Lévai, Várady, Szűcs, Orosz, Daróczi. Edző: Vojvoda István.

Emberelőny: 7/0 ill. 8/3. Ötméteres: 1/1 ill. 1/0.
Kár volt a harmadik negyedbeli nagy botlás. Ekkor érthetetlenül összezuhantak a vízművesek, igaz bírói hiba is hozzájárult a fővárosiak ébredéséhez. Amikor helyre állt a rend a tatabányai fejekben, már késő volt, végül a jó erőkből álló műegyetemisták magabiztosan győztek.