Ökölvívás: Czifrik János bronzérmes

A Tatai Aréna SE ökölvívó szakosztálya fennállása legnagyobb sikereit érte el Pécsen az utánpótlás korúak olimpiáján, amelyen Czifrik János bronzérmes lett. (2010.04.04.)

Felner Péter az 54 kg-osok között próbált szerencsét.  Felner az elődöntőben a későbbi ezüstérmestől szenvedett szoros csatában vereséget, így nem állhatott fel a dobogóra.
Czifrik János (46 kg) viszont nagyszerű versenyzéssel az elődöntőbe verekedte magát, ahol a későbbi bajnoktól kapott ki egy pontnyi különbséggel, így bronzérmes lett.
 – Janika helyezése, teljesítménye óriási siker, hiszen ő a 46kg-osok között, a legkönnyebb ként, 41,5 kilósan indult külön engedéllyel. Ha továbbra is ilyen lelkesedéssel,elszántsággal készül, a magyar bajnokságon még jobb  eredményt érhet el.

*******
Az utánpótlás olimpiával egy időben zajlott a Szlovák Nemzeti Bajnokság, amelyen Bartalos Krisztián ifjúsági korcsoport 48 kg-ban kölcsön versenyzőként indulva az elődöntőig verekedte magát és a 3. helyen végzett. Krisztián megismételte februári jó eredményét, amit az Énekes emlékversenyen ért el (3. hely).
A tatai Aréna SE versenyzőinek edzői: Flórián Béla és Kalló László.